HASTA YORUMLARI

Mesleğimize ilk günkü sevgi ve titizlikle devam ediyor ve hastalarımızın gülümsemelerinin daim olması için çalışıyoruz. Her tedavi ve her hastamız bizim için çok önemli. Bu nedenle tüm görüş ve önerilerinizi tek tek dikkate alıyor ve her hastamızın gülümsediğinden emin olmak istiyoruz.
hasta-yorumlari-fatih-gor

Tavsiye üzerine gelmiş olduğum klinikte birçok tedavi yaptırdım. Diş ağrım için gitmiştim, Ali Rıza hoca da 20'lik diş çekimlerimi yaptı çok kolay ve ağrısız bir çekim oldu. Daha sonrasında ise gülüş tasarımı için kendisini ziyaret ettim ve çok memnun kaldım. Klinik olarak da gerçekten muhteşemler, iletişim ve hijyen olarak oldukça başarılılar. Ali Rıza hocaya ve bütün çalışanlarına teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

– Fatih Gör

Ali Rıza Bey'e diş beyazlatma ve implant için gittim. Kendisinin polikliniği çok merkezi konumda. Hem toplu ulaşımla rahat bir konumda hemde bireysel aracınızla gidecekseniz binanın şahsi otoparkı mevcut. Çok temiz bir yer. Ali Rıza Bey'de çok ilgili sağ olsun.İşini severek ve düzgün yapan insanları seviyorum. Ali Rıza Bey'in işini severek yaptığını yüzünden anlayabilirsiniz. Herhangi bir diş problemim de adresimiz artık belli.

– İbrahim Karasoy
musteri-yorumlari-ibrahim-karasoy
musteri-yorumlari-tacettin-tezcan

Bugün 32 dişimin mimarı, çok değerli dostum, beyefendi insan, diş hekimim sayın Ali Rıza Altun'a kontrol ve genel bakıma geldim. Hekim beyin göstermiş olduğu ilgi ve ihtimama çok teşekkür ederim.

– Tacettin Tezcan